Сортовий металопрокат
Листовой металлопрокат
Трубний металопрокат
Фасонний металопрокат

ТОВ ПП «РТС-СТАЛЬ» - всі види металопрокату з доставкою по Україні


Металопрокат, вироблений у тонкий пласт, називається - листовий прокат. Металопрокат листовий застосовується в промисловості та будівництві для виробництва різних металевих систем, установок, пристроїв, блоків та їх елементів. Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ» пропонує купити листовий металопрокат партіями від 1 тонни, великим оптом, в роздріб.


Сортамент прокату листової сталі компанії ПП «РТС-СТАЛЬ»»:

Лист гарячекатаний – Найпопулярніший тип металопрокату. Використовується як готовий продукт, так і сировина для переробки в інші види сталевого прокату. Машинобудування, будівництво, побутова техніка – сфера використання. ПП «РТС-СТАЛЬ» можна купити прокат листовий гарячекатаний за найвигіднішою ціною.

Лист холоднокатаний - Металопрокат товщиною 0,35-5 мм без або з мінімальною кількістю окалини, виготовлений за допомогою низької температури прокату. Гладка поверхня, що добре зварюється, готова до фарбування. Для того щоб купити прокат листовий холоднокатаний, потрібно правильно підібрати товщину листа, що визначає можливість полотна витримувати певні навантаження. Використовується у багатьох галузях: машинобудування, суднобудування, хімічна промисловість, виробництво побутової техніки, штампованих виробів (консервних банок).

Лист сталевий рифлений - Лист рифлений відноситься до класу плоского сталевого прокату. У нашому магазині ви можете купити лист сталевий рифлений, який представлений з ромбічним та чечевичним рифленням. Застосовується для підлогових та стінових покриттів. Рифлені листи випускаються з висотою рифлів 0,1 – 0,3 товщини основи листа. Ключова мета будь-якого рифленого листа – це протиковзне покриття під час ходьби.

Лист оцинкований -  Прокат листовий оцинкований – це матеріал, що має антикорозійні властивості. Товщина такого матеріалу — від 0,35 мм до 5 мм. Застосовується при виготовленні побутових та будівельних виробів (металочерепиця, автомобільні кузови, водостічні труби тощо).

Лист просічно-витяжний - Виготовлення просічно-витяжного листа полягає у прорізанні та витягуванні листів з різних видів сталі. Застосовується у виготовленні вольєрів, решіток вентиляції, огородження, сходових сходів.


Металопрокат листовий ціна за лист в компанії ПП «РТС-СТАЛЬ»

Ціна на листовий прокат залежить безпосередньо від різновиду та методу виготовлення, отже, якщо Вас цікавить особливий вид листового прокату, наші консультанти готові ознайомити Вас зі специфіками будь-якого виду листового прокату.

Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ» пропонує ознайомитись із найбільшим сортаментом прокату листової сталі в Херсоні.  Якщо ви хочете купити сталевий листовий прокат відмінної якості, ми з радістю вам допоможемо. Метал листовий ціна, листовий прокат розміри, листовий прокат ціна за тонну, листовий прокат ціна в Україні – відповіді на ці запитання Ви знайдете в нашому поточному прайсі або зв'язавшись зі спеціалістами ПП «РТС-СТАЛЬ» за телефонами:

(050) 214-12-77, (050) 916-13-36,  (050) 954-70-84,  (0552) 29-90-56 або електронною поштою [email protected]


Зателефонувавши з нашими менеджерами, ви отримаєте інформацію про всі умови договору закупівлі листового металопрокату та доставки листового прокату. Ми завжди раді надати максимальні знижки оптовим покупцям. Ви значно заощадите, якщо купите листовий прокат оптовою партією.

Всі клієнти мають можливість замовити автотранспорт для доставки металу, як по Херсону, так і по інших областях України. При замовленні великих партій у вас не утворюється складнощів з перевезенням листового прокату.