Сортовий металопрокат
Листовой металлопрокат
Трубний металопрокат
Фасонний металопрокат

Якісний сортовий металопрокат в Херсоні


Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ» спеціалізується на оптовій та роздрібній реалізації сортового металопрокату найвищої якості у Херсоні. Ми рекомендуємо нашим покупцям широкий асортимент різних виробів із сортового металу, як для малих проектів, так і для масштабного виробництва.

Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ» пропонує вам купити сталевий сортовий металопрокат, виготовлений з якісної сировини, за стандартами та нормами ГОСТ.


Продаж сортового металопрокату оптом та в роздріб зі складу

Виготовляють сортовий металопрокат за рахунок деформації сталі на станах прокатних. Залежно від форми поперечного розрізу прокатні вироби класифікують окремі сортаменти. Ми завжди готові запропонувати за найвигіднішими цінами такі види продукції сортового металопрокату:

  • Дріт ВР1 – використовується для армування невеликих виробів із ЗБ, так само з неї в'яжуть та зварюють сітки;
  • Шестигранник - застосовується як у будівництві, так і у важкому машинобудуванні;
  • Смуга - використовується у всіляких відгалуженнях будівельної, машинобудівної та металообробної індустрії;
  • Арматура сталева - застосовується при зведенні монолітних багатоповерхових будівель із залізобетону;
  • Сталеве коло металопрокату – найбільш затребуваний вид сталевого сортового прокату;
  • Катанка – використовується для упаковки та обв'язування та для перетяжки;
  • Квадрат - виконує несучі функції у сталевих конструкціях; застосовуються у виготовленні деталей машин верстатів, залізничних кріплень, воріт, огорож та інших декоративних елементах.

Ціна на сортовий металопрокат в Херсоні

Ми, Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ», пропонуємо Вам придбати сортовий металопрокат за оптовими цінами та в роздріб, а також доставку у мінімальні терміни у будь-яку точку України. Вся продукція, представлена на сайті, постійно є на наших складах.

В даному розділі, ви можете переглянути поточний прайс-лист на сортовий металопрокат та спеціальні пропозиції. У нашій комерційній пропозиції представлені ціна за 1 тонну металопрокату та за 1 метр продукції. Також зазначена вага одного метра кожного виду металопрокату, для зручного перерахунку з метрів та штук у тонни.


Компанія ПП «РТС-СТАЛЬ»: високі стандарти якості та обслуговування

За багато років роботи наша компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник сортового металопрокату. Ми реалізуємо великий асортимент високоякісної, сертифікованої продукції, будь-якої складності. Також можемо надати додаткові послуги з обробки та різання заготовок матеріалу за індивідуальними розмірами.

Наші навчені менеджери безкоштовно проконсультують Вас, допоможуть у вирішенні будь-яких питань, які виникають у процесі підбору та купівлі металопрокату, дадуть поради та розкажуть про ціни на сортовий прокат.

Ви можете вибрати оптимальний для себе спосіб оплати. Якщо Ви купуєте сортовий металопрокат для будівництва оптом, ми запропонуємо гнучку систему знижок та лояльну ціну за тонну сортового прокату.


Будь-яку додаткову інформацію, що Вас цікавить, Ви можете отримати у наших фахівців, зв'язавшись з нами за телефонами:

(050) 214-12-77, (050) 916-13-36,  (050) 954-70-84,  (0552) 29-90-56 або електронною поштою [email protected]